Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
Civil Career 2011
Üniversite: Boğaziçi Üniversitesi
Yer: Natuk Birkan Binası İbrahim Bodur Salonu
Zaman: Başlangıç :03/12/2011 Cmt 08:30Bitiş :03/12/2011 Cmt 19:00

 BÜYAP tarafından 3.sü düzenlenecek olan "Civil Career 2011"; öğrencilere, çalışanlara ve iş dünyasına hitap eden aynı zamanda İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık ile birlikte diğer meslekleri de yakından ilgilendiren geniş ve özenle seçilmiş bir konu yelpazesine sahiptir.

Civil Career 2011′e hoş geldiniz!

Bir gün sürecek olan Civil Career 2011′e şehir dışından katılmak isteyenler için 2 Aralık Cuma gecesi kulübümüzce konaklama imkanı da sağlanmaktadır.BÜYAP olarak katılımcılarımızın verimli ve hoş vakit geçirmeleri için her organizasyonumuzda olduğu gibi Civil Career 2011 için de hiç şüphe yok ki bütün gücümüzle çalışmaktayız.

Civil Career de sunulan bir diğer imkan ise özgeçmişlerinizin organizasyona katılan şirketlere direkt olarak BÜYAP aracılığıyla iletilmesidir. Bunun için başvurunuzu yaptıktan hemen sonra hazırladığınız CV lerinizi civilcareer2011@gmail.com adresine yollayarak katılımcı bütün şirketlere aynı anda CV nizi ulaştırmış olacaksınız. Bunun sonucunda kolaylıkla kendinize staj ya da yeni bir iş imkanı sağlayabilirsiniz.

Civil Career 2011′da buluşmak üzere!

NOT: Her türlü soru,görüş ve önerileriniz için civilcareer2011@gmail.com adresine mail atıp, bilgi alabilirsiniz…

AYRINTILI BİLGİ VE SORULARINIZ İÇİN:
Önder TAŞKIRAN-Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü YK Üyesi
0535 740 09 34
onder.taskiran@boun.edu.tr
Aybike Alpaslan- Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü YK Üyesi
aybike.alpaslan@boun.edu.tr
0538 716 16 52

Fiyat Bilgisi

ÖĞRENCİ:
Konaklamasız: 15 TL
Konaklamalı: 35 TL
(Konaklama sadece 2 Aralık Cuma akşamını kapsamaktadır eğer 3 Aralık Cumartesi gecesi konaklamak isterseniz mesajınızla belirtip bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
Konaklanacak adres İstiklal Caddesi üzerinde olup Asmalımescit ve Nevizade gibi eğlence merkezlerine 5 dakika yürüme mesafesindedir… )

DİĞER:
Konaklamasız: 25 TL
Konaklamalı: 50 TL
(Konaklama sadece 2 Aralık Cuma akşamını kapsamaktadır eğer 3 Aralık Cumartesi gecesi konaklamak isterseniz mesajınızla belirtip bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.)

NOT: Civil Career 2010 organizasyonundan elde edilecek tüm gelir, İLKOKULUMUZ 2012 sosyal sorumluluk projesine aktarılacaktır.
www.ilkokulumuz.com

BÜYAP İLE İLGİLİ DİĞER BAĞLANTILAR:
www.buyap.boun.edu.tr
www.boundc.com
www.ilkokulumuz.com

Etkinliklere  Geri Dön