Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
Bilişim Teknolojileri Zirvesi
Üniversite: İstanbul Teknik Üniversitesi
Yer: Maçka
Zaman: Başlangıç :09/12/2011 Cum 10:00Bitiş :10/12/2011 Cmt 18:00

 Bilişim Teknolojileri Zirvesi nin ilki, 2008 de Avea ana sponsorluğunda gerçekleştirilmiştir.2009 ve 2010 Aralık aylarında 2. si ve 3. sü düzenlenen BTZ, İTÜ Maçka Yerleşkesi nde gerçekleştirilmiştir. İki gün süren organizasyon bu yıl 9-10 Aralık ta yapılacaktır.

Bilisim Teknolojileri Zirvesi nin ilki, 2008 de Avea ana sponsorluğunda gerçekleştirilmiştir.2009 ve 2010 Aralık aylarında 2. si ve 3. sü düzenlenen BTZ, İTÜ Maçka Yerleşkesi nde gerçekleştirilmiştir. İki gün süren organizasyon bu yıl 9-10 Aralık ta yapılacaktır. Her yıl yaklaşık 500 kişinin katılımıyla düzenlenen ve internet üzerinden 20.000 kişinin canlı olarak izlediği BTZ, 5 ana bölümden oluşmaktadır: Seminer ve Oturumlar, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm ve Sosyal Medya Ödül Töreni.

Seminer ve Oturumlarda, sektörün nabzını tutan firma temsilcilerinin ve bilişim dünyasının önde gelen isimleri konuşmacı olarak yer almaktadır.

Çalıştaylarda ise alanında uzman kişiler tarafından, katılımcıların ilgi alanlarına göre birçok farklı konuda interaktif eğitimler verilmektedir.

İnteraktif Bölümde, gerçekleştirilen Speed-Networking, Likemind ve Coffee Time tarzı aktivitelerle katılımcı etkileşimi sağlanmakta ve interaktivite ön plana çıkarılmaktadır.

Sosyal Medya Ödülleri ise Türkiye de ilk olarak geçtiğimiz yıl BTZ 2010 kapsamında düzenlenmiş ve ülke çapında büyük ses getirerek, Twitter trending topics listesinde BTZ ile eş zamanlı olarak yer almıştır. Bu yıl 2. si düzenlenecek olan Ödül Töreni nde sosyal medya yı en iyi kullanan kişi ve kurumlar belirlenerek ödüllendirilecektir. Ülkemizde sosyal medya alanında düzenlenen ilk ödül töreni konumundadır ve isim olarak değeri tartışılmaz derecede büyüktür.

Program ve bilet temini ile ilgili bilgiler için takipte kalın.

www.btz.org.tr
www.twitter.com/BTZirvesi
www.facebook.com/btzirvesi

Etkinliklere  Geri Dön