Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
Finans Hukuku Sertifika Programı
Üniversite: İstanbul Şehir Üniversitesi
Yer: Yaşam Boyu Öğrenim, Uygulama ve Araştırma Merkezi
Zaman: 20/09/2011 Sal 00:00 - :05/01/2012 Per 00:00

 Finans Hukuku Sertifika Programı, Türkiye’de ekonomi, finans ve hukuk ile bağlantılı faaliyet alanlarında çalışanların, temel hukuk, temel finans ve temel ekonomi bilgilerini geliştirmelerine imkan vermek ve bu alanlarda edinecekleri bilgileri iş hayatlarında daha verimli ve etkili kullanmalarına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Herkese açık olan programda, hukukçular, ekonomi ve finansa dair temel bilgileri en sade ve iş hayatına uyacak içerikte öğrenirken; ekonomist ve finansçılar da mesleklerinde ve özel hayatlarında kullanabilecekleri pratik hukuk kurallarını öğrenme imkanı elde edeceklerdir.

Program modüler bir yapı ile tasarlandığından, her düzeydeki katılımcı için yararlı ve gerekli bir eğitim programı ortaya konulmuştur. Bu programda seçkin bir akademik kadro yanında, iş hayatının seçkin profesyonelleri ile, gerçek olayları ve gerçek sorunları, ekonomi, finans ve hukuk çerçevesinde tartışma imkanı oluşturulmaktadır.

Bankalar, aracı kurumlar, halka açık ya da halka kapalı aile şirketleri, tüm finansal kuruluşlarda çalışan yönetici, denetçi, müfettiş ve benzeri unvanlar altında çalışan herkes için bir kariyer geliştirme programı olarak düzenlenen "Finans Hukuku Sertifika Programı" alanında bir ilktir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!
Türü: EğitimKatılım: ÜcretliKatılım Bilgileri: Bilgi Alınız

Etkinliklere  Geri Dön