Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
UçArı12 Ulusal Vaka Analizi Yarışması
Üniversite: İstanbul Teknik Üniversitesi
Yer: İTÜ Maçka Kampüsü
Zaman: 25/02/2012 Cmt 08:00 - 29/04/2012 Paz 00:00

 UçArı Türkiye nin tüm üniversitelerinden bölüm kısıtlaması olmadan 3 veya 4 kişilik gruplar halinde katilim gösterilen, Türkiye nin en prestijli Ulusal Vaka Analizi yarışmasıdır. Internet üzerinden yapılan ön eleme sonucu ilk 8′e giren takımlar İstanbul daki finalde yarışmaya hak kazanırlar.

UçArı ile diğer vaka analizi yarışmalarından oldukça farklıdır; çünkü diğer vaka analizi yarışmalarında katılımcılardan bir odaya kapanarak vakayı çözmeleri istenirken UçArı da internet ve telefon gibi iletişim araçları kullanmak serbesttir. UçArı daki bu teknolojik erişim izniyle birlikte, yarışmaya farklı bölümlerden insanların katılabilmesi ve yarışma süresince takımlar halinde çalışılması da öğrencilere profesyonel yaşamının iş koşullarında kendilerini deneme imkânı sunar.

Vaka çözümünü iş dünyasının çalışma koşulları altında gerçekleştirilmesine imkân veren UçAr ı bu sebeple iş yaşamına en yakın buna bağlı olarak da amacına en uygun özelliklere sahip vaka analizi yarışmasıdır.

Bu sene 5. si düzenlenecek olan UçArı Ulusal Vaka Analizi Yarışması nın başvuruları 25 Şubat- 25 Mart 2012 tarihleri arasında www.ucari.itu.edu.tr adresi üzerinden alınacak, final organizasyonu ise 27-29 Nisan 2012 tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü nde gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru için: www.ucari.itu.edu.tr

Etkinliklere  Geri Dön