Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
ODTÜ Kariyer Günleri - 19-23 Mart Haftalık Program
Üniversite: ODTÜ
Yer: ODTÜ ÇARŞI ÖNÜ
Zaman: 20 MART 2012 SAAT: 13.30

 ODTÜ Kariyer Günleri 19-23 Mart haftalık programını ve detayları aşağıda bulabilirsiniz. Tüm öğrencilerimiz etkinliklere davetlidir.


19-23 Mart 2012

Tüm gün

Türk Telekom

Wantted Camp

ODTÜ Çarşı Önü

20 Mart 2012

Saat: 13.30

TEPAV

KKM B Salonu

20 Mart 2012

Saat: 15.30

Deloitte

KKM B Salonu

21 Mart 2012

Saat: 13.30

Google

KKM B Salonu

23 Mart 2012

Saat: 13.30

AIESEC Ankara

KKM B Salonu

23 Mart 2012

Saat: 15.30

Türk Telekom

Geveze ile Wantted Chat

KKM B Salonu
19-23 MART 2012 TÜM GÜN

ODTÜ ÇARŞI ÖNÜ


TÜRK TELEKOM WANTTED


Türk Telekomun üniversite öğrencilerine yönelik hazırladığı bir genç yetenek program olan Wantted Camp hakkında, 19 Mart haftası boyunca Çarşı önünde bulunacak ekipten bilgi alabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz. Türk Telekomun MT Programına başlamak için Wantted Camp e kayıt yaptırmanız gerekmektedir.


Ayrıntılı bilgi için: http://www.wantted.com.tr/
20 MART 2012 SAAT: 13.30

KÜLTÜR KONGRE MERKEZİ B SALONU


TEPAV


TEPAV is a non-partisan, non-profit think tank based in Ankara, Turkey. Aiming to contribute to public policy design, TEPAV seeks to enrich the knowledge content in Turkeys discussions.TEPAV carries out projects for public and private sector and prepares policy notes. TEPAV is organized into three fields of Economics. Governance and Foreign Policy, and Stability Institute, The International Policy Research Institute, The Entrepreneurship Institute, The Training and Research Institute for Public Policy, Institute of Legal Studies are among the institutes operating under TEPAV.


In addition to its institutes, TEPAV operates two working centers: The TEPAV-World Bank Information Center launched in cooperation with the World Bank, and Russian Center, in cooperation with the Russkiy Mir Foundation.


Related Departments: Sociology, Statistics, City and Regional Planning, Economics, Business Administration, International Relations, Political Science and Public Administration


For Detailed Information: http://www.tepav.org.tr
20 MART 2012 SAAT: 15.30

KÜLTÜR KONGRE MERKEZİ B SALONU


DELOITTE


Sevgili ODTÜlü Öğrenciler,

20 Mart Salı günü saat 15:30da gerçekleşecek olan etkinliğimizde, çalışanları ve yöneticileri ile bir araya gelerek Deloitteu daha yakından tanıma fırsatını kaçırmayın!
Bu etkinliğe katılan ve başvuru formalarını dolduran öğrenciler, iş ve staj süreçlerinde öncelikli olarak değerlendirilecektir.

İlgili Bölümler: Tüm Mühendislik ve İktisadi İdari Bilimler bölümleri
21 MART 2012 SAAT: 13.30

KÜLTÜR KONGRE MERKEZİ B SALONU


GOOGLE


You are invited to attend an information session hosted by Google and exclusively for METU students to learn aboutopportunities for students and new grads at Googles offices in the Middle East, North Africa Europe. There will be a presentation followed by QA toanswer all your questions about working at Google.


Pre-registration link: http://goo.gl/w4SGA

23 MART 2012 SAAT: 13.30

KÜLTÜR KONGRE MERKEZİ B SALONU


AIESEC ANKARA


AIESEC ile Yurtdışı Staj Fırsatı Kapınızda!


AIESEC ANKARAile ODTÜ öğrencilerine özel Kariyer Günleri kapsamında 23 Mart Cuma günü saat 13:30 da uluslararası tam zamanlı ve maaşlı profesyonel staj fırsatlarını ve farklı ülkelerde katılabileceğiniz sosyal sorumluluk projelerinin anlatılacağı bir seminer verilecektir. Bütün ODTÜ öğrencileri, yeni mezunları ve akademisyenleri bu seminere davetlidir.

AIESEC gençler için uluslararası platformda staj yapma imkanı ile liderlik vasıflarını keşfetme ve geliştirme fırsatları sunuyor. Son başvuru 24 Mart.


Web sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilir ve staj başvurunuzu yapabilirsiniz. aiesec.org.tr


Seda İKBAL

Değişim Koordinatörü / Vice President of Outgoing Exchange

AIESEC Ankara in Turkey Tel:+(90) 312 213 94 25Fax:+(90) 312 222 30 16

skype: sedaikbal www.aiesec.org.tr facebook IESECAnkara23 MART 2012 SAAT: 15.30

KÜLTÜR KONGRE MERKEZİ B SALONU


TÜRK TELEKOM

GEVEZE İLE WANTTED CHAT


19-23 Mart haftası boyunca ODTÜ Çarşı önünde sürecek olan Türk Telekom genç yetenek programı Wantted Camp etkinliğinin son ayağı olan Wantted Chat Gevezenin katılımı ile gerçekleşecektir. Tüm öğrencilerimiz davetlidir.

Etkinliklere  Geri Dön