Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
İnsan Kaynakları Faaliyetlerine Yön Verenler Zirvesi
Üniversite: Marmara Üniversitesi / Marmara Industrial Engineering Society
Yer: Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, İbrahim Üzümcü Konferans Salonu
Zaman: Başlangıç: 23.03.2012 00:00 Bitiş: 25.03.2012 00:00

 Bu yıl 21-22-23 Mart 2012 tarihlerinde Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü olarak 3. sünü düzenleyeceğimiz organizasyonumuz diğer kariyer günlerine farklı bir bakış katarak kısa sürede geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır.

Bu yıl 21-22-23 Mart 2012 tarihlerinde Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü olarak 3. sünü düzenleyeceğimiz organizasyonumuz diğer kariyer günlerine farklı bir bakış katarak kısa sürede geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. İçeriğinde bulunan çeşitli konu, konuşmacı ve oturumlarla hem öğrencilere kariyerlerine yön vermek için kılavuz olmuş hem de sıradan kariyer günlerinden ziyade eğlenceli içeriğiyle öğrenciler tarafından çekici hale gelmiştir. Peki bu yılki İKFYVZ de sizi neler bekliyor?

-“Başarı Hikayeleri” adı altında gerçekleşecek panelimizde sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerinin başarı hikayelerini dinleyerek katılımcıların kariyer hedeflerine ışık tutmaları sağlanacak.

-Şirket sunumlarında katılan firmaların iş-staj olanaklarını öğrenecek, soru-cevap, yarışma gibi etkinliklerle de öğrencilerle birlikte interaktif bir iletişim ortamı sağlanacak.

-Organizasyonumuzun son gününde yapacağımız kariyer panayırı ile şirketlerle bire bir iletişim halinde bulunulabilecek.

-Organizasyonumuzda yer vereceğimiz seminer ve söyleşilerle de katılımcılara yeni bir vizyon kazandırılması hedeflenmektedir.

-Tüm bunların dışında organizasyonumuzda gün sonunda yer vereceğimiz konserlerle de sadece kariyer odaklı bir organizasyon olmadığımız gösterip eğlenmeyi de bileceğiz.

Siz de tüm bu deneyimi paylaşmak istiyorsanız 21-22-23 Mart tarihlerinde Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Dr. İbrahim Üzümcü Kültür Merkezinde sizi bekliyor olacağız. Program akışı ve katılımcılarla ilgili ayrıntılar en kısa zamanda açıklanacaktır.

Etkinliklere  Geri Dön