Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
ISO 9001 - 14001 - 18001 Temel - İç Denetçi Eğitim Programı
Üniversite: Cumhuriyet Üniversitesi / Makine ve Teknoloji Kulübü
Yer: Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası
Zaman: Başlangıç: 11.03.2012 17:30 Bitiş: 03.04.2012 08:45

 TKS Akademi Kariyer Okulu 2007 yılından bugüne 20den fazla Üniversitede, 100den fazla Eğitim Programı düzenleyerek 10.000den fazla öğrencimizin iş hayatına hazırlanmasına katkı sağlamıştır.

Son 4 yılda Cumhuriyet Üniversitesinde 6 eğitim programı düzenlenmiştir. Programlarımıza katılan öğrencilerimizin ve Üniversite Yönetiminin geçmiş yıllardaki eğitim programında bizlerden memnun kalmaları hasebiyle 2011-2012 yaz döneminde de eğitim programlarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda 10-11 Mart tarihlerinde ISO 9001 – ISO 14001 - ISO 18001 Temel ve İç Denetçi Eğitim programları, IRCA ve TURK-AK onaylı Başdenetçi eğitmenlerimiz tarafından düzenlenecek ve eğitim sonunda katılımcılarımıza 3 adet temel eğitim, 3 adet iç denetçi olmak üzere toplam 6 sertifika takdim edilecektir.

Her bölümdeki, birinci sınıftan son sınıfa kadar tüm öğrenci arkadaşlarımızın CVlerinde bulunması gereken bu sertifikalar sayesinde CVnizi güçlendirerek rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Bir iş başvurusu yaptığınızda, size mülakata katılma hakkı kazandıracak tek unsurun CVniz olduğu göz önüne alınır ise, CVnize ilave edeceğiniz bu tarz prestijli eğitim ve sertifikaların, istediğiniz işe giden yolda sizi bir adım ileri taşıyacağı aşikardır. Ayrıca, saha deneyimine sahip IRCA ve TURK-AK onaylı Başdenetçi eğitmenlerimiz tarafından verilecek olan eğitim programımız, teorik bilgilere boğulmadan, tamamen uygulanabilir ve pratik bilgiler ışığında gerçekleşecektir. Bu yönüyle eğitimlerimiz, saatlerce teorik bilgi ezberletmeye çalışan sıradan bir "Sertifika Programı”ndan ayrılmaktadır. Katılımcılarımız, İç Denetçi Eğitimi ile ilgili sistemleri İç denetleyebilecek yetkinliğe (Süreç yaklaşımını bilerek) ulaşacaktır.

Amacımız sizlere sadece sertifika vermek değil, Eğitimin sonunda sizlere yetkinlikler kazandırmaktır. Eğitim programımız sonunda tüm katılımcılarımıza, ilgili sistemlere ait Standart metinleri, İç denetim soru listeleri, Sistem kurmak için gerekli dökümantasyon CD halinde sunulacaktır. Kısacası bir firmada yada kurumda Sistem kurmak istediğinizde yada iç denetim yapmanız gerektiğinde kimseden yardım almadan bunu yapabileceksiniz. Bu yönü ile Eğitim Programlarımız Türkiyedeki birçok sıradan bir "Sertifika Programı”ndan ayrılmaktadır.

* 3 Eğitim ücreti : 70 TL dir.
*Sertifikalarımız Tüm Türkiye ve Uluslararası Geçerliliğe sahiptir.
*Sertifikalarımız İNGİLİZCE – TÜRKÇE olarak basılacaktır.(6 Sertifika)
*Eğitim süresince çay,kahve ve sandwich ikramlarımız olacaktır.
*Katlımcılara Eğitimi Aktif olarak takip edebilmeleri için Eğitim dökümanları tarafımızdan dağıtılacaktır.
*Sertifikalar 11 MART PAZAR günü Eğitim bitiminde dağıtılacaktır.
*Kontenjanlarımız kaliteli bir eğitim vermek için sınırlıdır.

Kayıt ve iletişim için :
Mürşit Taştemür (Kimya Mühendisliği)
0 530 387 26 04
Naki Özdemir (Makine Mühendisliği, Makine ve Teknoloji Kulübü Başkanı )
0 538 230 15 91
Fatih İstanbul (Kimya Mühendisliği)
0 506 644 91 20

Eğitim programımızda öğle arası ikramlar, eğitim sunumları, Sistem dökümantasyonları, İç denetim soru listesi ve ilgili TSE Standartları katılımcılarımıza ücretsiz olarak sunulacaktır. 6 Sertifikalı Eğitim programımıza Kayıt bedeli 70 TLdir.

Eğitim Sponsorlarımız : BEMAR KARİYER OKULU BRİTİSH TOWN DİL OKULU www.bemarkariyer.net www.britishtown.com.tr

Destekleyen kulüpler :
Makine ve Teknoloji Kulübü
Kimya Mühendisliği Kulübü

Eğitimde görüşmek üzere...

Etkinliklere  Geri Dön