Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
Uçarı12 Ulusal Vaka Analizi Yarışması
Üniversite: İstanbul Teknik Üniversitesi / Endüstri Mühendisliği Kulübü
Yer: İTÜ Maçka Kampüsü
Zaman: Başlangıç: 25.02.2012 08:00 Bitiş: 29.04.2012 00:00

 UçArı Türkiyenin tüm üniversitelerinden bölüm kısıtlaması olmadan 3 veya 4 kişilik gruplar halinde katilim gösterilen, Türkiyenin en prestijli Ulusal Vaka Analizi yarışmasıdır. Internet üzerinden yapılan ön eleme sonucu ilk 8e giren takımlar İstanbuldaki finalde yarışmaya hak kazanırlar.

UçArı ile diğer vaka analizi yarışmalarından oldukça farklıdır; çünkü diğer vaka analizi yarışmalarında katılımcılardan bir odaya kapanarak vakayı çözmeleri istenirken UçArı da internet ve telefon gibi iletişim araçları kullanmak serbesttir. UçArıdaki bu teknolojik erişim izniyle birlikte, yarışmaya farklı bölümlerden insanların katılabilmesi ve yarışma süresince takımlar halinde çalışılması da öğrencilere profesyonel yaşamının iş koşullarında kendilerini deneme imkânı sunar.

Vaka çözümünü iş dünyasının çalışma koşulları altında gerçekleştirilmesine imkân veren UçArı bu sebeple iş yaşamına en yakın buna bağlı olarak da amacına en uygun özelliklere sahip vaka analizi yarışmasıdır.

Bu sene 5. si düzenlenecek olan UçArı Ulusal Vaka Analizi Yarışmasının başvuruları 25 Şubat- 25 Mart 2012 tarihleri arasında www.ucari.itu.edu.tr adresi üzerinden alınacak, final organizasyonu ise 27-29 Nisan 2012 tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsünde gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru için: www.ucari.itu.edu.tr

Etkinliklere  Geri Dön