Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
YGA Zirvesi
Üniversite: Organizatör :YGA
Yer: İstanbul Lütfi Kırdar Konferans Salonu
Zaman: Başlangıç :26/11/2011 Cmt 10:00Bitiş :26/11/2011 Cmt 18:00

 YGA tarafından 4. sü düzenlenecek olan YGA Zirvesi bu yıl 26 Kasım da gerçekleşecek. Güler Sabancı, Hüsnü Özyeğin, Süreyya Ciliv, Bill Drayton gibi liderlerin övdüğü, Geleceğin Sosyal Sorumlu Liderlerini buluşturacak zirveye 31 Ekim 2011 tarihine kadar başvuru yapılabilir.

Tüm gün sürecek zirveye 50 bin başvuru bekleniyor. Başvurular arasından seçilecek olan 2 bin kişi FIBA Holding Yönetim Kurul Başkanı Hüsnü Özyeğin, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan, Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cihangir Kavuncu, BilgeAdam Genel Müdürü Hakan Çevik, BSH Türkiye CEO su Norbert Klein, Coca-Cola Avrasya Grup Başkanı Ahmet Bozer, Borusan Holding CEO su Agah Uğur, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı ve YGA Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman ın liderlik ve sosyal inovasyon üzerine başarı hikayelerinden beslenecekler.

Güler Sabancı, Hüsnü Özyeğin, Süreyya Ciliv, Bill Drayton gibi liderlerin övdüğü, Geleceğin Sosyal Sorumlu Liderlerini buluşturacak YGA Zirvesine 31 Ekim 2011 tarihine kadar başvuru yapılabilir.

YGA Zirvesi 2011 ile başlayacak olan sıradışı liderlik yolculuğunda, geleceğin sosyal sorumlu lideri olmak isteyen lise öğrencileri, üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller başvularını http://zirve.yga.org.tr üzerinden yapabilirler.

Tüm masraflar YGA Vakfı tarafından karşılanacaktır.
Türü: ZirveKatılım: Ücretsiz

Etkinliklere  Geri Dön