Takipçilerin
Arkadaş Listenizde Kayıtlı Arkadaş Bulunmamaktadır
Arkadaş Listenize birini eklemek için, kişinin profilinde ARKADAŞ EKLE kısmına tıklayınız

Sohbet
Kampüsgenci
 
Ege Ertem ile Kahve Arası
Üniversite: İstanbul Ticaret Üniversitesi
Yer: Küçükyalı Kampüsü Konferans Salonu
Zaman: Başlangıç :16/11/2011 Çar 13:00Bitiş :16/11/2011 Çar 15:00

 İstanbul Ticaret Üniversitesi Üretim Araştırmaları Kulübü sezonun ilk Kahve Arası Etkinliği ni Intel Türkiye,Ortadoğu ve Afrika Satış Müdürü ve Eski Türkiye Genel Müdürü Sayın Ege Ertem ile gerçekleştiriyor.

Etkinliğimiz ücretsizdir ve dışarıdan katılımcı alınmaktadır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleşecek etkinliğimize davetlisiniz.

-Kahve Arasının amacı

Katılımcı ile konuk arasındaki uçurumları en aza indirmeyi hedefleyerek seminer ortamından uzak rahat bir konuşma ortamı elde etmeyi amaçladığımız Kahve Arası konseptimizde iş ve sanat dünyasından değerli kişileri okulumuzda ağırlamak deneyimlerinden kendimize yol çizmek .

-Ege Ertem Hakkında Genel Bilgi

1973 yılında doğan Ege Ertem, TED Ankara Koleji nin ardından 1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1997-2000 yılları arasında Schneider Elektrik te Teknik ve Ticari Mühendis ve Satış Temsilcisi; ABB de Satış ve Pazarlama Temsilcisi olarak görev yaptı. 2000 yılının Eylül ayında Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak Intel Türkiye ailesine katıldı. Intel Türkiye de sırasıyla Pazarlama Müdürü ve Satış Müdürü olarak görev alan Ege Ertem, 2005 yılından Şubat 2008 e kadar Intel in dünyadaki en genç Genel Müdürü olarak Türkiye ofisinin yönetimini sürdürdü. Bu süreç içerisinde ürün satış iletişimini, Intel in yatırım sermayesi projesini ve çalışanların entegrasyonu gibi programları ilk kez gerçekleştiren Ege Ertem Türkiye deki marka tercihinin ve perakende sektöründe pazar payının önemli ölçüde yükselmesini sağladı. Intel de gerçekleştirilen en iyi pazarlama kampanyaları sıralamasında 5 incilik ödülünü alan projeye liderlik etti. Ege Ertem aynı zamanda Intel Ortadoğu, Türkiye ve Afrika İş Etikleri Anlaşması Proje Müdürü olarak görev yapıyor.

-Neden Ege Ertem

Intel gibi sektörünün öncü firmalarından birinin başarılı ismi olan Ege Ertem i okulumuzda ağırlamak sektör ve firma hakkında bilgi almak ve deneyimlerimizden faydalanmak

Detaylı Bilgi için:
www.iticuuak.org

Etkinliklere  Geri Dön